Ліжко до спальні: як обрати найкраще рішення?

Для багатьох людей спальня — це місце для відпочинку та спокою. Правильно розроблений дизайн приміщення змушує почувати себе спокійно і краще відпочивати. Тому, облаштовуючи цю кімнату, варто переконатися, що вона максимально відповідає усім уподобанням і допомагає виразити відповідний характер своїм декором.

Важко не помітити, що найважливішим пунктом усієї спальні, як правило, є двоспальні або односпальні ліжка з асортименту viko-mebli.com.ua. Вибір їх не завжди є простим завданням, але завдяки декільком практичним порадам можна значно полегшити вибір та отримати зручний предмет меблів, який буде служити довгі роки.

Ліжко до спальні: як обрати найкраще рішення?

Зручні двоспальні ліжка — як правильно підібрати розмір?

Приймаючи рішення про двоспальне ліжко для спальні, буде непоганою ідеєю заздалегідь спроєктувати інтер’єр або зробити хоча б основні виміри. Завдяки цьому можна з’ясувати, який розмір ліжка треба обрати щодо вільного простору. Варто переконатися, що ліжко не займе занадто багато місця в кімнаті, адже такий предмет меблів зробить кімнату меншою. Плануючи облаштування інтер’єру, цікавим рішенням є додатки або сторінки, які дозволяють створювати прості композиції — в результаті можна перевірити, як виглядають обрані ліжка для спальні в поєднанні з іншими меблями.

Для двоспальних ліжок найпопулярніші розміри — 140 200 см, 160 200 см та 180 200 см. Такі типи моделей вписуються в більшість інтер’єрів і забезпечують зручну поверхню для сну.

М’яке, дерев’яне або металеве ліжко? То чим окремі моделі відрізняються одна від одної?

Вибір сучасного металевого або дерев’яного ліжка багато в чому — справа смаку. Однак, деякі моделі працюють краще в інтер’єрах, оформлених в заданому стилі, а також трохи відрізняються за функціональністю. Наприклад, м’яке ліжко буде працювати в гламурній композиції або у вікторіанському стилі, додаючи елегантності кімнаті та ефективно привертаючи увагу. Це також ідеальний вибір для людей, які люблять читати в ліжку або користуватися ноутбуком — завдяки зручній, м’якій оббивці ці заняття виявляться приємнішими.

З іншого боку, дерев’яні ліжка є однією з найбільш універсальних моделей — великий вибір відтінків деревини та її обробка робить ці ліжка успішно пристосованими практично до будь-якого інтер’єру. Металеві рами ідеально поєднуються з інтер’єрами в промисловому стилі або стилі лофт, але також добре працюватимуть у поєднанні зі старовинними композиціями. Однак варто пам’ятати, слід обирати модель з профільованим підголів’ям, якщо користувачі хочуть читати в ліжку або працювати з ноутбуком.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: